Remington Industries 0.25X0.5FLT6061T6511-4
Part No.:
0.25X0.5FLT6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X0.5FLT6061T6511-4.pdf
Description:
1/4X1/2 6061 ALUMINUM FLT 4"L
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
4.000" L x 0.500" W x 0.250" H (101.60mm x 12.70mm x 6.35mm)