Remington Industries 0.25X0.5FLT6061T6511-10
Part No.:
0.25X0.5FLT6061T6511-10
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X0.5FLT6061T6511-10.pdf
Description:
1/4X1/2 6061 ALUMINUM FLT 10"L
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
10.000" L x 0.500" W x 0.250" H (254.00mm x 12.70mm x 6.35mm)