Remington Industries 0.25X0.50FLT304SS-6
Part No.:
0.25X0.50FLT304SS-6
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X0.50FLT304SS-6.pdf
Description:
1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 6"L
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
6.000" L x 0.500" W x 0.250" H (152.40mm x 12.70mm x 6.35mm)