Remington Industries 0.25X0.50FLT304SS-10
Part No.:
0.25X0.50FLT304SS-10
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X0.50FLT304SS-10.pdf
Description:
1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 10"L
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
10.000" L x 0.500" W x 0.250" H (254.00mm x 12.70mm x 6.35mm)