Remington Industries 0.25X0.50FLT304SS-1
Part No.:
0.25X0.50FLT304SS-1
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25X0.50FLT304SS-1.pdf
Description:
1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 1"L
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
1.000" L x 0.500" W x 0.250" H (25.40mm x 12.70mm x 6.35mm)