Remington Industries 0.25RD6061T6511-4
Part No.:
0.25RD6061T6511-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25RD6061T6511-4.pdf
Description:
1/4" ROD 6061 ALUMINUM 4"L
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
0.250" Dia x 4.000" L (6.35mm x 101.60mm)