Remington Industries 0.25RD6061T6511-1
Part No.:
0.25RD6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25RD6061T6511-1.pdf
Description:
1/4" ROD 6061 ALUMINUM 1"L
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)