Remington Industries 0.25RD304SS-8
Part No.:
0.25RD304SS-8
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25RD304SS-8.pdf
Description:
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 8"L
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.250" Dia x 8.000" L (6.35mm x 203.20mm)