Remington Industries 0.25RD304SS-6
Part No.:
0.25RD304SS-6
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25RD304SS-6.pdf
Description:
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 6"L
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.250" Dia x 6.000" L (6.35mm x 152.40mm)