Remington Industries 0.25RD304SS-4
Part No.:
0.25RD304SS-4
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25RD304SS-4.pdf
Description:
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 4"L
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.250" Dia x 4.000" L (6.35mm x 101.60mm)