Remington Industries 0.25RD304SS-2
Part No.:
0.25RD304SS-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25RD304SS-2.pdf
Description:
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 2"L
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.250" Dia x 2.000" L (6.35mm x 50.80mm)