Remington Industries 0.25RD304SS-10
Part No.:
0.25RD304SS-10
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25RD304SS-10.pdf
Description:
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 10"L
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.250" Dia x 10.000" L (6.35mm x 254.00mm)