Remington Industries 0.25RD304SS-1
Part No.:
0.25RD304SS-1
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.25RD304SS-1.pdf
Description:
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 1"L
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)