Remington Industries 0.125X0.75FLT6061T6511-12
Part No.:
0.125X0.75FLT6061T6511-12
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.125X0.75FLT6061T6511-12.pdf
Description:
ALUM PLATE 1/8" x 3/4" x 12"
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
12.000" L x 0.750" W x 0.125" H (304.80mm x 19.05mm x 3.18mm)